Author: e***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Absolutely beautiful! I love it! Got so much compliments and joked around thinking that I was Nicki Minaj 😅 Jokes aside, highly recommended
Color: Gold
Price: 324kr
| Composition | 100% Polyester |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4*1 |
| Net Weight | 223 g |
| Length | 76.2 cm |
| Crown | 56 cm |
| SKU | sb2312299314329979 |
Author: e***i
Date:
Review: Absolutely beautiful! I love it! Got so much compliments and joked around thinking that I was Nicki Minaj 😅 Jokes aside, highly recommended
Color: Gold
Author: L***e
Date:
Review: I really like it a lot
Color: Multicolor
Author: s***a
Date:
Review: this wig is okay. can only wear with a hat as looks too fake otherwise. good length. very yellow but i think all 613 colours are
Color: Gold
Author: M***a
Date:
Review: Soft and beautiful! Would buy it again.
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.